O narciarstwie w Zakopanem

0
51211

O narciarstwie w Zakopanem

Jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w polskich górach, a miłośnicy aktywnego wypoczynku chętnie wypoczywają tu o każdej porze roku. Zakopane staje się jednak najbardziej atrakcyjne w okresie zimowym, kiedy główną atrakcją stają się tutejsze ośrodki narciarskie. Jest ich wiele, a każdy z nich przyciąga zróżnicowaną ofertą. Gdzie warto wybrać się na narty?

Miejsc idealnych do jazdy na nartach jest w Zakopanem i jego najbliższej okolicy sporo. Wspaniałe ośrodki narciarskie czekają i na Gubałówce, i na Nosalu. Dla bardziej doświadczonych amatorów sporów zimowych, idealnym celem jest ośrodek na Kasprowym Wierchu. Na narty można się też wybrać w rejon Butorowego Wierchu. Ciekawym ośrodkiem przyciąga też Polana Szymoszkowa oraz ośrodek narciarski Harenda. Wybór jest tak szeroki, że każdy miłośnik jazdy na nartach bez problemów znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Zakopane może się tez pochwalić bardzo dobrym zagospodarowaniem. Dzięki temu miłośnicy sportów zimowych mogą nie tylko znaleźć dla siebie atrakcyjne stoki i wyciągi, ale i noclegi w stylowych pensjonatach oraz w komfortowych hotelach. Czekają też stylowe karczmy z tradycyjną kuchnią góralską oraz liczne atrakcje, dzięki którym zimowy wypoczynek u stóp Tatr stanie się jeszcze ciekawszym doświadczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here