Koszt depilacji laserowej okolic bikini

0
447

Jak w przypadku innych usług kosmetycznych, koszt depilacji laserowej okolic bikini zależy głównie od gabinetu, w którym decydujemy się tę usługę oraz od liczby potrzebnych sesji. Ogólnie rzecz biorąc koszty laserowego usuwania zbędnego owłosienia tak naprawdę zależą od lasera używanego do wykonania zabiegu. Lasery niższej jakości są znacznie tańsze, stąd cena oferowana przez niektóre gabinety również jest o wiele niższa.

Jednakże poddając się zabiegowi przy użyciu lasera niższej jakości możemy narazić się na szereg nieprzyjemnych komplikacji, takich jak większy ból podczas zabiegu, zmiany w pigmentacji skóry, pieczenie skóry i powstawanie pęcherzy, blizn, a nawet zmiany w strukturze skóry. Pamiętaj, aby przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu w danym miejscu, poszukać trochę informacji na temat jakości usług danego gabinetu.

Jako klient im więcej wiesz, tym będziesz mieć lepsze doświadczenia z depilacją laserową. Zazwyczaj cena laserowej depilacji okolic intymnych w renomowanym gabinecie waha się od 300 do 400 złotych za sesję. Cena ta może zwiększyć się do około 600 – 800 złotych za jeden zabieg, gdy decydujemy się na depilację w wersji brazylijskiej. Ogólnie mówiąc, laserowa depilacja brazylijska jest bardziej czasochłonna, ponieważ oznacza ona całkowite usunięcie wszystkich włosków, a nie tylko tych wyrastających poza interesującą nas strefę. Na temat kosztów tego rodzaju depilacji dowiesz się więcej kontaktując się z najlepszymi gabinetami w Twojej okolicy.