Jak powinien wyglądać zabieg pielęgnacyjny dla mężczyzny?

0
1902

Pełny zabieg, którego celem jest dogłębne nawilżenie naskórka, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, poprawa elastyczności i jędrności, pobudzenie produkcji kolagenu, odświeżenie oraz poprawa kolorytu skóry. Odpowiednie nawilżenie skóry jest bardzo istotne dla jej prawidłowego funkcjonowania, a tym samym zachowania pięknego wyglądu. Woda dostarcza niezbędnych składników budulcowych oraz elementów potrzebnych do wzrostu i odnowy tkanek.
Dzięki odpowiedniej ilości wody włókna kolagenowe i elastynowe zachowują swoją prawidłową budowę i właściwości, zapewniając skórze elastyczność, sprężystość oraz jędrność.

Etapy zabiegu: peeling  kawitacyjny,  ampułka intensywnie nawilżająca, masaż twarzy, maska algowa

Kuracja szczególnie polecana jest dla cery podrażnionej w wyniku niekorzystnego działania czynników atmosferycznych. Można ją stosować niezależnie od wieku i pory roku – preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry.

LECZENIE TRĄDZIKU

Zabieg hamuje proces zapalny skóry niszcząc namnażające się bakterie będące przyczyną powstawania zmian trądzikowych. Światło lasera wnikając w głębsze warstwy skóry ogranicza nadmierną pracę gruczołów łojowych i rogowacenie mieszków włosowych. Właściwości te ograniczają produkcję sebum i powstawanie ropnych zmian trądzikowych.

REDUKCJA ZMIAN NACZYNKOWYCH

Podczas zabiegu hemoglobina zawarta w naczyniach krwionośnych pochłania energię świetlną dostarczoną wierzchnim warstwom skóry i przekształca ją w ciepło które przekazywane jest do ścian naczyń. Następuje ścięcie się krwi (koagulacja) powodujące wewnętrzne zniszczenie naczyń krwionośnych. Po pewnym czasie zniszczone naczynie zostaje usunięte przez mechanizm samoobrony ciała.

FOTOEPILACJA E-Light – IPL i RF

Fotoepilacja jest bezpieczną, prawie bezbolesną metodą trwałego usuwanie owłosienia. Jest najpopularniejszą metodą na świecie prowadzącą do trwałego usuwania włosów. Podczas zabiegu głowica urządzenia emituje swiatło, dochodzi do zamiany energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło jest jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach, co powoduje uszkodzenie mieszka włosowego. Promieniowanie powoduje trwałe uszkodzenie włosów znajdujących się tylko w fazie aktywnego wzrostu. W celu uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest wykonanie około 4-6 zabiegów w odstępie od 3 do 4 tygodni

Fotodepilacja działa na wszystkie rodzaje włosów, niezależnie od ich koloru. Za pomocą światła możemy usunąć włosy, z którymi laser sobie nie poradzi .
 

TERMOLIPOLIZA CIAŁA

Fale radiowe mają zdolność rozpuszczania komórek tłuszczowych poprzez nagrzanie tkanki tłuszczowej. Powoduje to redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów ciała. Skóra po zabiegu staje się napięta i ujędrniona, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Po zbiegu należy ograniczyć opalanie, stosowanie peelingów chemicznych, laseroterapii  i wypełniaczy.

Przeciwwskazania

  • duże żylaki
  • metalowe implanty
  • rozrusznik serca
  • epilepsja, cukrzyca, nowotwory

Rezultaty

  • wymodelowanie ciała
  • wyszczuplenie
  • zmniejszenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie blizn i rozstępów