Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
wtorek, 01 marzec 2016 13:04

Zdobędą Górę Kamieńsk po raz czwarty!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czwarta będzie największa.

Na 21 sierpnia zaplanowana jest czwarta edycja akcji „Zdobywamy Górę Kamieńsk”. To wyjątkowe wydarzenie zapowiedzieli dzisiaj przedstawiciele organizatorów tzn. Akademii Pana Grześka oraz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. W imieniu partnera APG „Klubu Biegacza Spartakus” w dzisiejszym spotkaniu uczestniczyła p. Katarzyna Sidorczuk. Grzegorz Gryczka – Prezes Honorowy APG wprowadzając mówił wiele o idei akcji i jej wyjątkowym charakterze.

„...Trzy poprzednie edycje udowodniły, że to co robimy ma sens i idea integracji osób z niepełnosprawnością z osobami pełnosprawnymi przy pokonywaniu życiowych przeszkód i barier jest niezmiernie ważna.” - mówił G. Gryczka.

Przedstawiciel FAR Krzysztof Zaleski zachęcał do udziału w tej edycji wszystkich chętnych. Szczególnie zachęcał rodziców i opiekunów do wzięcia udziału wraz ze swoimi niepełnosprawnymi członkami rodziny w tym wyjątkowym wydarzeniu, które jak powiedział – liczy, że będzie rekordowe pod względem frekwencji.

Zapisy już od 2 marca.

Już od jutra chętni uczestnicy i wolontariusze będą mogli zapisywać się za pośrednictwem aplikacji do zarządzania eventami, która  uruchomiona zostanie na stronie www.akademiapanagrzeska.pl. O szczegółach technicznych logowania się poprzez stronę internetową powiedział wiceprezes APG – Michał Kosędka.

 

Wartość dodana!

Ucieszyliśmy się, że możemy dodać coś więcej do tej wyjątkowej imprezy oprócz wsparcia wolontariuszy, którzy są również członkami Spartakusa. Z entuzjazmem zareagowaliśmy na propozycję zorganizowania imprezy towarzyszącej, która skupiłaby biegaczy nie tylko amatorów. Będzie to podbieg pod górę po trasie, którą wjadą niepełnosprawni na wózkach. Poprzez wysiłek fizyczny zintegrujemy się jeszcze bardziej z tymi, którzy nie mogą pokonać tego dystansu na własnych nogach.” - powiedziała Katarzyna Sidorczuk - prezes Klubu Biegaczy Spartakus.

Nie może Ciebie tam zabraknąć.

Czytany 5200 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 marzec 2016 19:38

Media

Konferencja prasowa www.tvbelchatow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: