Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
niedziela, 18 maj 2014 10:39

Rok działalności, jak jeden dzień!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kochani  Przyjaciele! Czas mija konsekwentnie, nieuchronnie dla wszystkich, bezwzględnie i spokojnie. Nie da się go zatrzymać, nie można się przed nim schować, by nas nie zauważył i pobiegł do przodu w swoją nieskończoność. Choć czasem go oszukujemy i wydaje nam się, że o nas zapomniał, on jednak jest w nas i wokół. Wszystko przemija i rodzi się na nowo. Bez względu na wszystko…

Tak, tak…1 rok minął  jak jeden dzień!

10 maja odbyły się I urodziny Bełchatowskiego Stowarzyszenia Akademia Pana Grześka, na których wszyscy partnerzy, sympatycy i członkowie stowarzyszenia uczcili rok pracy na rzecz  propagowania zdrowego stylu życia, kondycji fizycznej i psychicznej.

Urodziny Akademii Pana Grześka były przepełnione życzeniami (nie tylko słownymi), wspaniałą atmosferą, przepysznymi  sałatkami, plackami i tańcem.

Energiczny i dynamiczny pokaz Creative Vision był muzyczną dedykacją dla wszystkich uczestników urodzin. To był kreatywny pokaz za sprawą zaangażowania, pasji i miksu styli oraz emocji. Wspólnie obejrzeliśmy zdjęcia i filmy  ze wszystkich imprez organizowanych zarówno przez Akademię  jak i przez naszych partnerów.

Z tego miejsca pragnę podziękować   Wam za  wszystkie  dobre i serdeczne słowa… jest ich wiele...Nie ma większego skarbu od życzliwych słów. Dziękuję wszystkim znanym i nieznanym wolontariuszom i członkom Stowarzyszenia, przedstawicielom władz i instytucji oraz mediom.  BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ!!!

Wierzę, że te dobre słowa wrócą do Was ze zdwojoną siłą i przyniosą Wam szczęście. Życzę Wam zdrowia, miłości i wszelkiego powodzenia.

 

Monika Michel - prezes

Stowarzyszenie Akademia Pana Grześka

 

 
Czytany 11288 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 18 maj 2014 11:15

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: