Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sobota, 26 kwiecień 2014 16:41

Mimo przeszkód...dobiegli!

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

I pobiegliśmy...pomimo deszczu i całej masy niesprzyjających warunków...

Było warto, bo ten bieg był symbolem wiary, miłości i poświęcenia, a co najważniejsze jedności, o którą tak bardzo prosił nas Jan Paweł II. To dla NIEGO wspólnie z naszymi partnerami i mieszkańcami Bełchatowa pobiegliśmy składając tym samym hołd, cześć i uwielbienie.

-"Mimo niesprzyjającej pogody na miejscu zbiórki stawiło się kilkadziesiąt osób, co mnie bardzo miło zaskoczyło. Jan Paweł II mawiał, że jeśli chce się dotrzeć do źródła, trzeba iść pod prąd. I tak to dzisiaj wyglądało. W deszczu, ale z uśmiechami na twarzach dotarliśmy do każdego zaplanowanego punktu, składając symbolicznie kwiaty. Jeszcze rano to przedsięwzięcie wydawało się niemożliwe do zrealizowania, ale z pomocą partnerów Akademii Pana Grześka i mieszkańców Bełchatowa to co niemożliwe okazało się wykonalne. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim uczestnikom, którzy razem z nami w sposób sportowy uczcili jutrzejszą kanonizację Papieża Polaka, który był miłośnikiem rekreacji i ruchu na świeżym powietrzu"- mówi Grzegorz Gryczka

Dziękujemy wszystkim tym, którzy w sportowym stylu byli z Akademią Pana Grześka od początku do samego końca.
Po raz kolejny udowodniliście, że RAZEM można Wszystko.

Czytany 12233 razy Ostatnio zmieniany sobota, 26 kwiecień 2014 18:07

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: