Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
niedziela, 24 listopad 2013 19:54

Powstrzymaliśmy DEPRESJĘ!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Uśmiech, pozytywne nastawienie i dużo dobrej energii mogą zdziałać cuda...

Ale jak to wszystko znaleźć w sobie, gdy aura funduje nam świat w kolorze szaroburym, kłopoty mają ciężar ołowiu, a zdrowie próbuje nas ominąć szerokim łukiem???
Dla większości z nas jesień to czas zakopywania się pod kocyk i czekania na wiosnę.

Dla Akademii Pana Grześka to ogromna mobilizacja aby pokrzyżować plany nie tylko odkładającemu się tłuszczykowi ale także złym nastrojom czy DEPRESJI...

Czy to się może udać???
Mogli się o tym przekonać wszyscy Ci, którzy przyszli do Powiatowego Centrum Sportu - partnera akcji, pn. ”STOP JESIENNEJ DEPRESJI” organizowanej przez Akademię Pana Grześka.

Gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez instruktorów FAR, „Bycza zabawa” na mechanicznym byku, ZUMBA w wodzie czy malowanie buziek powodowały uśmiech i radość na twarzach nie tylko najmłodszych. Nieco starsi mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji, pomiaru zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, porad diabetologa a także fizjoterapeuty.

Czekolada czy kakao jest kuszące ale odrobina wysiłku jeszcze nikogo nie zabiła wręcz przeciwnie dlatego udowadniamy, że jesień można przeżyć inaczej. Choć wielu próbowało to nam się ostatecznie udało.


AKADEMIA PANA GRZEŚKA dzięki FANTASTYCZNYM PARTNEROM proponuje proste rozwiązania czyniące z nas prawdziwych obrońców zdrowia i pogody ducha, bo zdrowy trud zawsze się opłaci.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Czytany 9968 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 listopad 2013 20:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: