Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
wtorek, 12 listopad 2013 19:58

Stop jesiennej depresji

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Mieszkańcy Bełchatowa i nasi goście!

Nie bójcie się przeciwstawić nadchodzącym złym trendom, które chce przynieść nam najbliższa przyszłość.
Razem powiedzmy stanowcze NIE - nudzie, złemu samopoczuciu, braku endorfin, bolącym plecom, braku kondycji, chorobom cywilizacyjnym, czy przesileniu jesiennemu !!!

Zapraszamy wszystkich - dzieci z opiekunami, rodziców, wujków, ciocie, dziadków, babcie, seniorów, juniorów czy młodzieżowców. Każdy znajdzie dla siebie formę ruchu, która spowoduje uśmiech na twarzy i satysfakcję. Będziecie mogli zmierzyć zawartość cukru, tłuszczu, czy wody w organizmie oraz skorzystać z porad fizjoterapeuty. Na basenie atrakcje nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych - dla wszystkich chętnych. Zumba GOLD - tego jeszcze nigdzie nie było! Karaoke przy muzyce z lat 80-tych, zajęcia na salce fitness, malowanie buziek, "Bycza Zabawa" na mechanicznym byku, zabawy i gry integracyjne dla najmłodszych prowadzone przez instruktorów FAR i wiele, wiele innych atrakcji gwarantuje wspaniałą zabawę.

Nie dajcie się dłużej namawiać tylko przychodźcie ze swoimi przyjaciółmi, bo Razem jesteśmy w stanie pokonać każdą przeszkodę.
 
Recepta na aktywne i radosne spędzenie soboty! Tylko z nami atrakcje dla wszystkich: małych i dużych, młodszych i starszych. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą obuwia sportowego na salę, ręcznika i stroju na basen. Razem przegonimy wszelką nudę. Do zobaczenia!
 
 
 
Czytany 14758 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 listopad 2013 21:51

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: