Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
środa, 10 lipiec 2013 21:16

Zdobywamy Górę Kamieńsk

Oceń ten artykuł
(30 głosów)
W dniu 25.08.2013 AKADEMIA PANA GRZEŚKA wraz z FUNDACJĄ AKTYWNEJ REHABILITACJI organizuje imprezę integracyjno-sportową wraz z osobami z niepełnosprawnością pod nazwą „Zdobywamy Górę Kamieńsk”.

 

KOMUNIKAT

 

UWAGA uczestnicy, wolontariusze i osoby towarzyszące! BĘDZIE TRANSPORT!


W dniu imprezy zadbaliśmy o to, aby każdy z Was bezpiecznie dojechał z Bełchatowa na miejsce imprezy. O 8.15 w niedzielę przy Hotelu Energetyk będą czekały na Was autokary, które o 8.30 zawiozą Was do m. Piaski (miejsce startu). Prosimy o punktualne przybycie, ponieważ o 9.00 autokary zabierają uczestników z Kleszczowa. W Bełchatowie będzie można jeszcze wsiąść na przystanku przy wiadukcie przed Grocholicami. Ok. 15-16 będziecie mogli wrócić do Bełchatowa tymi samymi autokarami. Jeśli jednak planujecie dojazd własnym środkiem lokomocji to dzięki uprzejmości Prezesa firmy RAMB macie do dyspozycji parking przed ich siedzibą. Tam można zostawić pojazdy przejść się na miejsce startu.
WAŻNE - DROGA ZAMKNIĘTA DLA RUCHU!!
Droga, po której wjeżdża się na szczyt będzie zamknięta i wszelki ruch pojazdami nie będzie możliwy za wyjątkiem wózków inwalidzkich oraz obsługi.
ROWERAMI też nie wiedziecie na górę, ponieważ przy zjeździe stwarzałoby to zagrożenie dla uczestników imprezy. Przepraszamy za uniedogodnienia, ale to wszystko dla naszego i Waszego bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy akcji "Zdobywamy Górę Kamieńsk" zgłoszeni oficjalnie i wolontariusze akcji mają zapewniony posiłek na mecie.
Mam nadzieję, że wrażenia i emocje z tej imprezy na długo zagoszczą w Waszych sercach.

 

To wydarzenie ma na celu rozbudzenie i zasygnalizowanie problemu osób z niepełnosprawnością i ich rodzin w nowej, często trudnej rzeczywistości.

Mamy świadomość, iż nie rozwiążemy wszystkich problemów tej grupy społecznej. Ale organizując tę akcje wspólnie z osobami pełnosprawnymi chcemy pokazać,że w tej walce nie ma przegranych i że każdy, kto podejmuje próbę-wygrywa.

Na to, co zdarzyło się w przeszłości nie mamy wpływu.
Tym przedsięwzięciem pragniemy udowodnić - tym wczoraj dotkniętym przez los - że dzisiaj zależy tylko od nich i jest miarą jutrzejszego zadowolenia, dumy, satysfakcji, spełnienia oraz, że nie zostali sami w swoim świecie.

Akademia Pana Grześka oraz Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zapraszają do współpracy wszystkich tych, którzy tak jak my chcą zrobić coś “z ludźmi dla ludzi”.

W szczególności zapraszamy osoby z niepełnosprawnością, ich rodziny oraz osoby pełnosprawne do akcji, która pokaże, że chcieć znaczy móc i że nie ma rzeczy niemożliwych.


RAZEM ZDOBĘDZIEMY SZCZYT !!!
Wspólnymi siłami! My dla Was! Wy dla Nas! Razem jesteśmy w stanie zrobić rzeczy niewyobrażalne. Cel osiągnięty wspólnie połączy nas w jedną wielką rodzinę i wzmocni relacje zgodnie ze słowami Jana Pawła II:

Nie ulegajcie słabościom!(...)
Jeśli widzisz, że brat Twój upada
podźwignij go, a nie pozostaw w zagrożeniu.”
 
Wydarzenie patronatem honorowym objęli:
Szczepan Chrzęst – Starosta Bełchatowski
Marek Chrzanowski - Prezydent Miasta Bełchatowa
Bogdan Pawłowski - Burmistrz Miasta Kamieńsk
 
Patronat medialny:


TVP1, TVP Łódź, NTL Radomsko, Bełchatowska Agencja Informacyjna, Fakty Bełchatów, Radio Eska, Michel Media, Studio Filmowe KLATKA

 
Imprezę poprowadzi Witold Vito Casetti oraz Wojciech Stachowicz


Do zobaczenia w drodze na szczyt !

 

Czytany 24466 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 sierpień 2013 12:27

Media

Zapowiedź wydarzenia integracyjno-sportowego dla osób niepełnosprawnych

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: