Witamy w miejscu gdzie dowiesz się, że zdrowy styl życia, kondycja fizyczna i psychiczna, odpowiednie nawyki żywieniowe, sport, rekreacja oraz edukacja to priorytety na które stawiamy. Właśnie tu dowiesz się jak możemy wspólnie wpływać na dobry rozwój i stan zdrowia naszych dzieci i nas samych.


Czytajcie na zdrowie...

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
piątek, 26 kwiecień 2013 11:29

Akademia place zabaw zmienia...

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

plac zabawPamiętacie, jak wyglądało kiedyś Wasze dzieciństwo „pod blokiem” na placach zabaw ? Wspólnie spędzany czas na trzepaku, granie w piłkę nożną, podchody… Zabawy to jedno ale było to także miejsce, gdzie dzieci i młodzież integrowały się, zawiązywały przyjaźnie i uczyły się relacji społecznych...

 

Dziś place zabaw to głównie miejsca rekreacyjne, kolorowe i bezpieczne ale czy adresowane do wszystkich? Orliki czy skwery przyblokowe potrzebują współdziałania wielu. W takiej sytuacji dzieci schowane w domach nie znają swoich rówieśników z sąsiedztwa. Coraz dalej nam do siebie a co za tym idzie do zdrowia ciała i kultury duszy.


Dlatego Akademia Pana Grześka postanowiła wprowadzić na bełchatowskich placach zabaw gry i zabawy ruchowe wywołujące radość i dające dziecku możliwość zaspokojenia naturalnej potrzeby ruchu.
Zabawy ruchowe kształtują pozytywne cechy charakteru, a w szczególności dyscyplinę. Wystarczy trochę zapału, chęci, sportowego ducha, a dzieci będą mogły w pełni wykorzystać letni czas sami bądź w gronie rodzinnym. Istnieje wiele ciekawych gier i zabaw ruchowych, które z całą pewnością wykorzysta Akademia Pana Grześka w zabawach pod blokiem. Być może wspólnie z Państwem i naszymi przyjaciółmi stworzymy niezapomniane sportowe widowisko, które przyczyni się do zapoczątkowania nowej osiedlowej tradycji.
I być może znowu usłyszymy słynne wołanie: „Mamo, czy mogę jeszcze zostać?”.


Jeśli macie ciekawe i niebanalne pomysły na aktywność w miejscu, którym mieszkacie i żyjecie - NAPISZCIE. Najciekawsze z pewnością wykorzystamy.
Już niebawem pojawi się szczegółowy program, dlatego zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową i funpage na Facebook'u.
Do zobaczenia na Twoim Placu Zabaw!

Czytany 9461 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 kwiecień 2013 11:30

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Partnerzy

Polecamy

Masz pytanie ? SKONTAKTUJ SIĘ z nami !

Email:
Temat
Wiadomość: